Freeride biwak

fot. Darek „Anioł” Engel

Kwintesencją działań poza trasowych jest w pewnym sensie izolacja, bliskość z naturą, cisza …. Splitboard jest magnesem łączącym te elementy z biwakiem. Zimą w górach to mamy zestaw Freeridowy.

ZAPRASZAMY! 🙂

Relacja foto: http://www.snowprogres.com/2019/02/12/freeride-biwak/

Heli Camp Rumunia 2019 – relacja

Znowu. Kolejny… Góry jednak pozwalają, jak kolejne płyty z muzyką zaczynać od nowa za każdym razem.
Tak dokładnie stało się na Heli Camp zorganizowanym przez Progres Team w 2019.
Miejsce Nam znane. Rumunia, freeride z helikoptera. Ponoć marzenie, każdego kto świeży śnieg ceni ponad inne zjawiska tego świata.
Podobnie jest z naszym zespołem. Po prostu uwielbiamy to miejsce i całe „zamieszanie” z nim związane. Ten czas był jednak inny. Cały romantyzm towarzyszący temu, specyficznemu, refleksyjnemu tygodniowi; oczekiwaniu na odpowiednią pogodę zmienił wszystkich z całą pewnością. To w pewnym sensie powód by wracać Continue reading

Oslo – Norwegia.

W takich pięknych okolicznościach zarówno natury jak i kultury było nam dane wczorajszego wieczoru opowiadać o naszej wyprawie na Svalbard. Film Splitbergen spotkał się z entuzjastycznym odbiorem zgromadzonych. Pobudził do dyskusji za co Progres Freeride Team pozostaje wielce wdzięczny.
Wyrazy uznania dla organizatora akcji Łukasza Bielawskiego.

Film Splitbergen z prelekcją w Oslo.

W sobotę o 17:00 w Oslo odbył się pokaz zdjęć z naszej wyprawy na Svalbard. Dyskusja poświęcona kulisom projektu i prezentacja filmu Splitbergen.