snowboard szkoła

PROGRES Snowboard School szkoli według wytycznych PZS SITS (Polski Związek Snowboard’u, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu). Szkoła powstała z inicjatywy ludzi mocno zaangażowanych w Snowboarding. Ludzi, dla których to nie tylko sport, ale i sens życia. Jesteśmy związani z deską od połowy lat 90 tych, z górami i śniegiem od urodzenia. Działamy w różnych aspektach tego zjawiska, szkolimy początkujących i zaawansowanych riderów, organizujemy wyjazdy, sędziujemy zawody freestyl’owe, jeździmy w parku, a także używamy splitboard’ów/rakiet sporo chodząc i jeżdżąc w świeżym śniegu poza trasą. Kochamy to co robimy i znamy się na tym. Podnosimy własne kwalifikacje uzyskując coraz to nowsze uprawnienia, aby móc bezpieczniej, sprawniej i szybciej przenosić na wyższy poziom zarówno samych siebie, jaki i jeżdżących razem z nami. Spełniamy się w tym co robimy, to chwile, z których budujemy nasz świat.


darek “anioł” engel

Założyciel i właściciel PROGRES Snowboard School. Instruktor snowboardu MSiT, PZS SITS, IVSI (uprawnienia międzynarodowe). Międzynarodowy sędzia snowboard/freestyle FIS (lic.B-prof). Jeden z sędziów SSS (Stowarzyszenie Sędziów Snowboardu). Odbyte szkolenia freeride’owe i lawinowe w kraju i zagranicą (lic. 1 st. TOPR). Od wielu lat lider Folgefonna Snowboard Camp (Norwegia).

Współorganizator i uczestnik wyjazdów freeride’owych.

Certyfikatyjoanna konarska – engel

Manager PROGRES Snowboard School. Uprawnienia snowboardowe 1,2,3 klasa PZS SITS. Współtwórca Folgefonna Snowboard Camp (Norwegia). Prowadząca przedszkole snowboard’owe. Organizator i uczestnik m.in. wyprawy Kazachstan Freeride, „Lucky 13″ – Gruzja / Freeriding PROGRES Trip. Snowboarding since 1999R.

Certyfikatypiotrek litwiniuk

Na desce nieprzerwanie od 1997 roku, snowboard instruktor MSiT z 9-letnim stażem. Absolwent studiów doktoranckich na warszawskiej AWF, cierpliwy i skuteczny pedagog. Uczestnik kursów lawinowych i wypraw freeridowych w kraju i zagranicą. Taternik i alpinista. Członek Klubu Wysokogórskiego w Warszawie.
Ponadto Piotrek jest też instruktorem windsurfing’u, kajakarstwa i survivalu.
Snowboarding w górach/świeżym śniegu potrzebuje szerszej perspektywy, której Piotrek z uporem poszukuje w aspektach działania pozatrasowego.

Certyfikatybartek szczepanik

Na snowboardzie od 1993 r., doświadczenie jako instruktor od 2000r.
Uprawnienia zawodowe MSiT (Ministra Sportu i Turystyki) oraz PZS.
Starty w Mistrzostwach Polski Instruktorów oraz w Pucharze Polski Amatorów.
Współtwórca i trener pierwszego w Warszawie klubu snowboardowego, którego wychowankowie są wielokrotnymi medalistami i reprezentantami Polski.
Odbyte szkolenia freerideowe i lawinowe.
Współorganizator i uczestnik wyjazdów freerideowych i splitboardowych.
Instruktor tenisa ziemnego i żeglarz.
Z PROGRESem w sercu!!!

Certyfikaty


Wszyscy instruktorzy posiadają uprawnienia wychowawcy i są przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy (licencja).